XX. Kongres ASKAS

SPONZORI

V dňoch 14. – 16. 09.2018 sa v Drienici, v hoteli Javorná konal XX. Kongres klubov abstinentov Slovenska. Stretlo sa tu okolo stovky abstinujúcich z rôznych klubov Slovenska, ktorí tvoria jednu veľkú a šťastnú rodinu, ktorá si navzájom odovzdáva nielen skúsenosti, ale aj svoje postrehy. Pre náš klub bol tento Kongres nesmierne dôležitý, pretože sa náš klub stal oficiálnym abstinentským klubom, patriaci pod ASKAS. Okrem dôležitých úloh, ktoré boli na programe, sa samozrejme našiel aj priestor na zábavu, vzájomné poznávanie, odovzdávanie skúsenosti, ale aj na radosti a starosti bežného života. Dostali sme skvelé rady a tipy ako viesť náš klub, aby sme boli čo najbližšie ku zranenej duši závislého. Vieme, že nás čaká neľahká úloha, ale veríme, že s podporou klubov, ich členov a samozrejme organizácie ASKAS vždy nájdeme riešenie.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*